MENU
3R – REDUCE, REUSE, RECYCLE

3R – REDUCE, REUSE, RECYCLE


Produkcja tub kosmetycznych wg filozofii 3R – REDUCE, REUSE, RECYCLE

Wymaganiem współczesnego świata jest codzienne dostosowanie się do warunków zmieniającej się rzeczywistości, podążaniem za zmieniającą się potrzebą. Dbałość o naszą Planetę jest dbałością o nas samych i naszych najbliższych.
REDUCE

REDUCE

Zmniejszamy ilości generowanych odpadów do minimum dzięki innowacyjnej technologii produkcji tub, ograniczamy 7krotnie ilość odpadu dzięki zdobieniu laminatów o grubości do 60 micronów, zmniejszamy zużycie energii i unikamy marnowania materiałów dzięki produkcji in-line.

REUSE

REUSE

Powtórnie wykorzystujemy materiały niezbędne w przygotowaniu produkcji i rozruchu maszyn, zmniejszając skalę odpadów dzięki innowacyjnej technologii oraz produkcji in-line. Możemy produkować tuby składające się z materiałów PCR/PIR do 83% swojej objętości.

RECYCLE

RECYCLE

Zmierzając do Gospodarki Obiegu Zamkniętego - gromadzimy, segregujemy i wykorzystujemy wszystkie odpady ponownie je przetwarzając.


EKOLOGIA na co dzień

  • produkujemy energię elektryczną z energii słonecznej
  • wykorzystujemy pompy ciepła i rekuperacje do odzysku energii
  • gromadzimy i wykorzystujemy wodę opadową
  • ogrzewamy ciepłem uzyskanym podczas produkcji
  • korzystamy z naturalnego światła
  • na przygotowanych łąkach kwietnych pszczoły są naszymi sąsiadami
  • korzystamy z ekologicznego transportu
Technologia QFlex®

Technologia QFlex®

Nasza technologia pozwala na uzyskanie tuby w całości lub częściowo metalizowanej oraz pokrytej błyszczącym lub matowym lakierem QProtect®.

Czytaj więcej
QProtect®

QProtect®

Wraz ze zmieniającą się rzeczywistością oferujemy tuby z powłoką QProtect® hamującą rozwój niepożądanych bakterii i zapobiegającą infekcjom bakteryjnym.

Czytaj więcej
3R – REDUCE, REUSE, RECYCLE

3R – REDUCE, REUSE, RECYCLE

Wymaganiem współczesnego świata jest codzienne dostosowanie się do warunków zmieniającej się rzeczywistości, podążaniem za zmieniającą się potrzebą.

Czytaj więcej