MENU
QProtect®

QProtect®


QProtect® wraz ze zmieniającą się rzeczywistością oferujemy tuby z powłoką QProtect® hamującą rozwój niepożądanych bakterii i zapobiegającą infekcjom bakteryjnym*. Powłoka o właściwościach biobójczych jest integralną składową powłoki lakierowej, zawierającej nanocząsteczki srebra. Nanosrebro skutecznie hamuje wzrost i rozwój bakterii.

*Ilościowe oznaczanie właściwości bakteriobójczych próbek powłok przeprowadzono zgodnie z normą ISO 22196:2011 Measurement of antibacterial activity on plastic and Rother non-porous surfaces.

Image

Powłoka QProtect® w postaci lakieru aplikowanego na całą powierzchnię tuby jako ostatnią warstwę, zapobiega przenoszeniu się bakterii, a tym samym infekcjom. Tuba QFlex® z powłoką QProtect® charakteryzuje się lepszymi właściwościami bakteriostatycznymi niż tuby z laminatu o właściwościach bakteriostatycznych, których bakteriostatyczna powierzchnia jest zadrukowywana. Ponadto lakiery utwardzane promieniowaniem UV to kompozycje 100%, nie zawierające lotnych związków organicznych - dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska. Obecność aktywnych cząsteczek srebra ma na celu zahamowanie rozwoju mikroorganizmów w powierzchniowych warstwach powłoki. Ilościowe oznaczanie właściwości bakteriostatycznych próbek powłok przeprowadzono zgodnie z normą ISO 22196:2011 Measurement of antibacterial activity on plastic and Rother non-porous surfaces.

Technologia QFlex®

Technologia QFlex®

Nasza technologia pozwala na uzyskanie tuby w całości lub częściowo metalizowanej oraz pokrytej błyszczącym lub matowym lakierem QProtect®.

Czytaj więcej
QProtect®

QProtect®

Wraz ze zmieniającą się rzeczywistością oferujemy tuby z powłoką QProtect® hamującą rozwój niepożądanych bakterii i zapobiegającą infekcjom bakteryjnym.

Czytaj więcej
3R – REDUCE, REUSE, RECYCLE

3R – REDUCE, REUSE, RECYCLE

Wymaganiem współczesnego świata jest codzienne dostosowanie się do warunków zmieniającej się rzeczywistości, podążaniem za zmieniającą się potrzebą.

Czytaj więcej